Майки чоловічі

Фільтр
Категорія
Товар

Наш інтернет-магазин маєк для чоловіків пропонує своїм відвідувачам придбати оригінально оформлену продукцію. Якщо вам подобаються вироби з ексклюзивними малюнками та дотепними написами, рекомендуємо звертатися саме до нас. Послуга принт на замовлення має сьогодні неймовірно високий попит. Не виключено, що ви побажаєте нанести на майку свій незвичайний візерунок або фото, запозиченого в інтернеті. Будь-який з таких виробів підійде для відпускного проведення часу, для подорожей та відпочинку на дачі.


Різновиди друку на трикотажних виробах від maikasoft


пряма (прямо на тканині);

сублімаційна (перенесення малюнка з паперу);

сольвентна (на плівці, яку потім наносять на виріб);

шовкотрафаретна (фарбу продавлюють крізь трафарет);

термотрансферна (перенесення на тканину через термопрес);

флексодрук (зображення вирізується на плотері за контурами, переноситься термопресом);

флокування (технологія з використанням клею).

До уваги клієнтів: ціни на товар залежать від типу нанесення зображення, а також від терміновості замовлення та розміру тиражу. Друк на майках може проводитися на світлу або темну основу (це фактор також враховується при розрахунку вартості, як і кількість кольорів, що використовуються у шовкографії та флексодруку).


Переваги магазину maikasoft


Якщо ви заглянете до нашого магазину чоловічих маек в Україні та зробите замовлення, то залишитеся задоволені обслуговуванням. Ми пропонуємо своїм клієнтам гнучку систему знижок (від 5% до 15%). Ця величина залежить від суми, на яку купуються чоловічі майки на нашому ресурсі. Як бонус пропонується акція безкоштовної доставки.

4.5
Google
Customer Reviews