Футболки чоловічі

Одяг повинен бути красивим, оригінальним і нести інформацію про свого власника. Такі якості повною мірою мають з різноманітною печаткою чоловічі футболки. У Києві пропонує інтернет-магазин Maikasoft. Особливість його - індивідуальний підхід до кожного покупця та прийнятна ціна. На сайті магазину можна замовити футболки онлайн, які за допомогою картинок та написів характеризують свого власника. Такий одяг здатний багато розповісти про людину.

Чоловічий повсякденний одяг, як правило, не відрізняється великою різноманітністю, але це можна виправити, зробивши друк на футболках, який надасть особливий зовнішній вигляд.

Готовий товар

У каталозі інтернет-магазину надано можливість вибрати готовий товар, де вже є принт на футболках. У розділі "Товари з малюнком" запропонована різна тематика.

Найцікавіші теми, в яких представлені чоловічі футболки:

·         Риболовля.

·         Прикольні картинки.

·         Професії.

·         Подарунки родичам.

·         Імена.

·         Спорт.

·         Прикольні написи.

Достатньо вибрати тему, щоб переглянути яка готова продукція є в наявності. Тут можна купити футболку із оригінальним принтом.

Товар за індивідуальним дизайном

Якщо нічого не вдалося підібрати з товару, наявного, то магазин пропонує замовити річ зі своїм дизайном. Для цього необхідно зайти в розділ «Свій дизайн», вибрати футболку для оформлення (її колір, розмір) та самим знайти малюнок, який більшою мірою підходить майбутньому власнику. Завантажити файл із бажаним малюнком. Ціни на таке замовлення залежать від дизайну та виробу. Після оформлення замовлення дизайнер зв'яжеться з покупцем та повідомить вартість. Виготовлення печатки на виробі займає від 1 до 5 днів.

У розділі «Послуги» можна ознайомитись з видами друку:

1.     Сублімаційна.

2.     Прямий друк (dtg)

3.     DTF-друк.

4.     Флексодрук.

5.     Флокування.

6.     Шовкотрафаретна.

Після заповнення всіх вимог до замовлення, залишиться тільки вибрати спосіб доставки та за бажанням зробити передоплату вартості товару. Інтернет-магазин використовує такі способи доставки товару: кур'єром, поштою та самовивізом з офісу. У Києві, якщо ціна товару від 700 гривень і є передоплатою, кур'єрська доставка буде безкоштовною.

4.5
Google
Customer Reviews