Футболки во Львові

Футболки на замовлення у Львові доступні з ексклюзивними принтами

Хочете собі модну футболку «не як у всіх»? Створіть дизайн для одягу своїми руками! Для цього скористайтеся онлайн-конструктором на сайті інтернет-магазину MaikaSoft - виберіть модель під друк на футболках у Львові, завантажте на сайт ескізи картинок або зв'яжіться з нами для обговорення оформлення. Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни! Під нанесення зображень доступні футболки в різних розмірах і кольорах.

Футболки з написом або картинкою виконуються на замовлення у Львові з подачею заявки в режимі онлайн. Такий підхід набагато спрощує процес як для наших клієнтів, так і для майстрів.

Під технологією виготовлення принтів мається на увазі перенесення написів або малюнків на текстиль з термоплівки. За допомогою принтера на основу наноситься зображення (спеціальна програма дає можливість зберегти найдрібніші деталі першоджерела). З паперу або плівки з картинкою вирізаються трафарети, через які під тиском преса і під дією високої температури наноситься зображення.

Такий метод дозволяє створювати довговічні і стійкі до зносу картинки. Прикрасити цим способом можна будь-який реглан, футболку, майку або інші текстильні вироби. Картинки не бояться частих прань, інтенсивної носки, прасування, дії водопровідної води і сонячних променів.

Для наших клієнтів:

  • Оперативна обробка замовлень;
  • Прийнятні ціни;
  • Виконання робіт в будь-якому обсязі і тиражі;
  • Прийом оплати зручним способом;
  • Відправка продукції до Львова і по Україні.

А у вас вже є футболка з ексклюзивним дизайном?

4.5
Google
Customer Reviews