Футболки у Херсоні

Футболки на замовлення у Херсоні: модний вибір з незвичайним дизайном

Найширший асортимент сучасних предметів гардероба змушує замислитися тих споживачів, які хочуть виділятись. Зробити свій образ оригінальним, таким, що привертає увагу, незвичайним зовсім нескладно. І для цього зовсім необов'язково звертатися до кардинальних змін у вигляді. Достатньо замовити друк на футболках – послугу, яка зараз є доступною і в Херсоні.

Одяг, не схожий на пропозиції на ринку, виготовляється компанією MaikaSoft. Ми гарантуємо ідеальну перенесення кольорів, збереження всіх дрібних деталей з вашого ескізу при перенесенні малюнка на тканину.

Які зображення можна розмістити на текстильних виробах? Будь-які фотографії, картинки, написи, логотипи, приколи. Формат малюнка може бути будь-яким – від мініатюрних написів на рукаві, до картинок на всі груди чи спину.

Для виготовлення принтів на футболках ми застосовуємо метод термодруку. Процедура не займає багато часу:

1.     за допомогою професійного принтера картинка друкується на термоплівці;

2.     використовуючи плоттер, ми вирізаємо максимально точні трафарети, після чого наносимо чорнило на тканину;

3.     принт наноситься при використанні термопресу, завдяки чому тримається надійно та дуже довго.

Виробництво футболок з написом виконується на замовлення у Херсоні в будь-якому тиражі та розмірах. Ми виконуємо замовлення на виготовлення спецодягу, уніформи, футболок, майок та регланів для особистого гардеробу. Будьте оригінальними! Такому подарунку зрадіють друзі та родичі. Футболка з приколом чи національною символікою – чудовий презент до будь-якого свята чи без приводу.

4.5
Google
Customer Reviews