Футболки у Ужгороді

Футболки на замовлення в Ужгороді: створіть свій дизайн

Стати володарем оригінальної футболки або реглана сьогодні дуже просто. Замовте друк на футболках в Ужгороді в компанії MaikaSoft. На тканину можна нанести будь-яку картинку, фотографію, логотип, напис. Будьте впевнені - такий принт витримає найінтенсивніший режим експлуатації!

Для нанесення зображень на текстиль нами використовуються сучасні технології та обладнання. За допомогою шовкотрафарета або термопресса ми виготовляємо стильні речі для створення повсякденного образу, а також брендуємо спецодяг та уніформу.

Процес створення ексклюзивного дизайну футболки передбачає проходження декількох етапів:

  • Розробку макету майбутньої картинки;
  • Нанесення ескізу на спеціальну плівку і створення трафарету;
  • Використання стійких чорнил для нанесення на тканину;
  • Застосування високої температури і тиску для термопереносу малюнка на текстильні вироби.

Зробити заявку на виготовлення футболок з написом або малюнком на замовлення можна в Ужгороді в будь-якій кількості. Пам'ятайте - від тиражу буде залежати ціна! Як зробити замовлення? Дуже просто! Виберіть на сторінках сайту відповідну основу під нанесення зображення, відправте нам файл з ескізом і обговоріть деталі роботи з менеджером компанії.

Ви можете вибрати будь-які відтінки для створення оригінального принта, розташувати його на будь-якій стороні вироба, підібрати розмір футболки і модель з розміщених в інтернет-магазині MaikaSoft пропозицій. Ми реалізуємо навіть найскладніші ідеї!

Які принти замовляють найчастіше? Національну символіку, прикольні написи і малюнки, брендові логотипи. Зробіть свій гардероб унікальним!

4.5
Google
Customer Reviews