Шовкотрафаретний друк на тканині

Компанія Maikasoft пропонує послугу друку шовкотрафаретом. Мінімальний тираж від 20 печаток одного зображення в одному розмірі та кольоровій гамі. Перевага даного методу друку відчутна на тиражах від 100 шт. і вище.

Друкуємо в основному пластизолевими фарбами. Якщо зображення векторне приймаємо макети у Corel Draw у кривих. Растрові зображення у форматі PNG. Терміни виробництва обговорюємо індивідуально - на терміни впливає поточне завантаження + тираж.

Нанесення принтів на текстильні вироби сьогодні має величезний попит. Ця послуга дозволяє недорого створити ексклюзивний одяг або домашній текстиль, прикрасивши вироби незвичайними картинками, фотографіями, написами, логотипами.

Один із найпопулярніших методів брендування – шовкотрафаретний друк у Києві, доступний у компанії MaikaSoft. Замовити послугу нанесення малюнків за допомогою шовкотрафарету ви можете онлайн в будь-який зручний час.Якісний шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк на футболках – один із видів прямого друку, який здійснюється за допомогою спеціальних трафаретів та стійких фарб. Малюнок наноситься на виріб за допомогою прокочування ракелем барвників через сітку, що нагадує сито.

При цьому кожен колір використовується окремо і вимагає поетапного сушіння всіх шарів. Після застосування трафаретів з усіма відтінками утвориться повноцінний малюнок.

Такий метод обумовлює і вартість шовкотрафаретного друку – чим більше кольорів з палітри використовується для створення картинки, тим дорожчою буде готова продукція.

Шовкотрафаретний друк на будь-яких виробах із тканини є вигідним способом виготовлення одягу у великих тиражах. До того ж, вона дозволяє досягти незвичайних ефектів на тканині. Серед переваг даного методу нанесення малюнків можна виділити:

  • можливість створення принтів різної форми та розмірів;
  • друк на тканині будь-якого кольору та фактури;
  • отримання високоякісної картинки.
Шовкотрафаретний друк у Києві дозволяє застосовувати спеціальні водні фарби, які проникають глибоко у волокна текстилю, завдяки чому готова картинка не відчувається окремим елементом – вона м'яка, приємна на дотик, не виглядає плівкою або наклейкою.

Фахівці нашої компанії готові виконати замовлення на друк методом шовкотрафарету в найкоротші терміни. Щоб зробити заявку, зв'яжіться з нашим менеджером або оформіть замовлення онлайн.

Хто наші клієнти? Це оптовики та люди, які бажають зробити презент близьким та друзям, корпоративні замовники та приватники. Ми виробляємо футболки різних розмірів, фасонів, квітів та прикрашаємо їх найактуальнішими та затребуваними картинками.

Якщо серед пропозицій в інтернет-магазині ви не знайшли відповідного для себе – зробіть замовлення на друк в індивідуальному порядку. Ми з радістю здійснимо будь-який ваш задум.

4.5
Google
Customer Reviews