Зоряні війни

Фільтр
Категорія
Товар
Маска Star Wars №16

Ціна: від 147 грн.

Чашка арт Star Wars №18

Ціна: від 320 грн.

Футболка Star Wars для шанувальників легендарної саги

 

Одяг з принтами у вигляді зображень улюблених героїв фільмів і фразами з кінострічок популярний уже протягом багатьох років. Такі футболки, толстовки, лонгсліви та майки носять жінки та чоловіки, їх люблять діти та обирають підлітки. Одні з найбільш популярних моделей - футболки Зоряні Війни, що відображають на собі сюжети, портрети персонажів, фрази та назви з легендарної саги.

В інтернет-магазині Майкасофт представлений великий асортименти футболок Star Wars з різними дизайнами, різних кольорів і розмірів. Всій нашій продукції притаманні:

  •          висока якість матеріалу;
  •          безпечний склад тканини;
  •          яскравий зовнішній вигляд;
  •          зручність і комфорт навіть при інтенсивному носінні.

Вивчіть каталог продукції та виберіть той варіант одягу або аксесуарів, який сподобається найбільше. Якщо товар не знайдений або ви хочете замовити жіночу або чоловічу футболку з індивідуальним принтом Star Wars у Києві – ми нанесемо будь-яке зображення за вашим бажанням.

 

Логотип якого героя Зоряних Війн виберете ви?

Найскладніше вибрати одну футболку з безлічі запропонованих. Адже всі вони відрізняються один від одного і по-своєму хороші. Комусь припаде до вподоби виріб із зображенням Майстра Йоди, а іншим – картинка під назвою фільму.

У великій варіативності кольорів та дизайнів принтів доступні дитячі футболки Зіркові Війни в Україні. І це легко зрозуміло - любов до героїв маленьких шанувальників складно порівняти з чимось. Здивуйте дітей незвичайним подарунком – подаруйте їм одяг чи чашки з улюбленими персонажами.

Чому футболка Star Wars – гарний подарунок?

Чи стане футболка,майка, толстовка гарним та актуальним подарунком? Обов'язково! Це ж не просто одяг. Це частинка душі дарувальника, його увага, турбота, вкладені у процес вибору, замовлення та придбання сувеніру. Погодьтеся, завжди приємно робити подарунки своїми руками. А чим футболка на замовлення – не ваша творчість? Адже вибір картинки чи написи залишається за дарувальником.

Головне завдання – правильно вибрати розмір та колір. Дізнайтесь уподобання адресата презенту і зважитеся купити футболку Star Wars, що відповідає його захопленням, хобі, характеру.

Ми доставляємо продукцію по всій Україні безкоштовно. Вам не доведеться залишати будинок, щоб зробити замовлення – це легко здійснити в режимі онлайн. Приємний бонус для наших клієнтів – прийнятні ціни на всі види продукції.

4.5
Google
Customer Reviews