Незвичайні футболки з написом

Фільтр
Категорія
Товар
Світшот Вільна

Ціна: від 949 грн.

Чашка SORRY I'M LATE

Ціна: від 204 грн.

Футболки з прикольними написами сподобаються всім

Виділятися в натовпі, привертати увагу, викликати посмішку – доля сміливих та впевнених у собі людей. У великому місті легко бути «як усі», але набагато складніше показати власне «Я». Створіть свій стиль в одязі, прикрасивши футболку написом. У Києві це зробити легко – достатньо купити футболки в інтернет-магазині Майкасофт або нанести принт із написом на замовлення.

Як прикрасити футболку та здивувати друзів?

Відмінна від безлічі аналогів річ може багато розповісти про власника. Дівчині не важко буде розповісти оточуючим про те, що вона – принцеса, а юнакам припадуть до вподоби вироби з написом «Цар». Крім коронованих осіб на вулицях мегаполісу можна зустріти серйозно налаштованих бодігардів, успішних зірок та любителів веселого проведення дозвілля. Будь-який напис на футболці – це спосіб поділитися своїми емоціями, ставленням до життя, людьми. Не варто приховувати гарне почуття гумору – поділіться з друзями.

Кожен екземпляр прикольних футболок – це справжній позитив, здатний миттєво змінити настрій та викликати посмішку. Виберіть модель з різними написами на грудях та спині – так здивування друзів буде ще сильнішим.

Прикольні написи та картинки на футболках для жінок та чоловіків, парні футболки – це можливість поділитися своїм внутрішнім світом із оточуючими. Чому такі вироби не втрачають популярності? Все просто:

·         ·         за допомогою майок, лонгслівів, футболок зі смішними фразами легко створити образ позитивної особистості;

·         ·         смішний одяг піднімає настрій;

·         ·         річ, виконана на замовлення – добрий подарунок близьким людям, в який дарувальник вкладає частинку своєї душі.

Інтернет-магазин Maikasoft – це зручний онлайн майданчик для шопінгу. Якщо в каталозі ви не знайшли відповідний варіант футболки або іншого сувеніру – не засмучуйтесь. Будь-які футболки з приколами та смішним написом можна замовити з власним дизайном.

Купуйте футболку з прикольним написом – будьте у тренді

Купити футболку з прикольним написом – означає дотримуватися вимог сучасної моди та не приховувати своїх емоцій. Товари з цієї категорії завжди актуальні. Ми пропонуємо скористатися зручним інтерфейсом сайту для легкого пошуку по підрозділах, тематиці, також відчути себе дизайнером модного одягу та замовити свій дизайн на футболці. На сайті постійно з'являються новинки – ми стежимо за новими віяннями та пропонуємо вам найсвіжіші жарти на одязі. Всій нашій продукції властива висока якість. При цьому ціна на футболки залишається доступною.

4.5
Google
Customer Reviews