Сублімаційний друк

Сублімаційний друк – це технологія друку на текстилі, цим методом друкуються чашки, банера, прапори. Сублімація лягає тільки на білі тканини 100% поліестер або тканини світлих тонів.

Якщо під час друку сублімації потрібна тканина не білого кольору, фон запечатується в потрібний колір. Для друку на текстильних виробах футболки, толстовки методом сублімації зазвичай використовуються вироби з двошаровою тканиною: зовнішній шар 100% поліестер, а внутрішній - бавовна.

Для друку використовується сублімаційне чорнило та спеціальний принтер, який може працювати з даною категорією чорнила. Сублімаційних чорнил білого кольору - ні, як білого кольору на малюнках служить основа тканини. Сублімаційний друк на принтері наноситься на спеціальний папір у дзеркальному відображенні. Під температурою 200°C і при тиску з паперового носія чорнило наносяться на виріб.Як інструмент для перенесення можна використовувати текстильний прес для невеликих розмірів запечатки, при друкуванні на рулонах тканини використовується каландр.


Вартість сублімації прораховується індивідуально, виходячи з розміру друку, тиражу. Малюнки під сублімацію можна надавати як у растровому, так і векторному форматах.


Якщо ви шукаєте недорогий та якісний спосіб нанесення зображень на тканину – розгляньте варіант сублімаційного друку. Дана технологія дозволяє створювати міцні та довговічні принти лише на синтетичних видах текстильних носіїв. Послугу сублімаційного друку на тканині у Києві легко замовити в компанії MaikaSoft. Наші фахівці використовують у роботі тільки сучасні матеріали та обладнання, завдяки чому будь-яке замовлення буде виконане з високою якістю і точно вчасно.

Сублімаційний друк може бути зроблений не тільки на тканині – як основу під нанесення принта можемо використовувати чашки. Але все ж таки, текстильні вироби, прикрашені методом сублімаційного друку, популярні у Києві та за його межами.

Сублімаційний друк на регланах та футболках

Використовуючи метод сублімаційного друку ми виготовляємо з двошарових тканин стильні футболки та майки, толстовки та світшоти, реглани та кепки, штани та шорти, стрічки. Відбитки та стікери, що отримуються за допомогою преса та спеціальних барвників, мають відмінну стійкість і стійкість до зносу:

  • покриття витримує інтенсивне носіння текстильного виробу;
  • кольори зберігають свою яскравість навіть після прання та прасування;
  • тканина не втрачає щільності і не рветься в місці нанесення картинки;
  • малюнки не відчуваються на дотик, а просочені в структуру тканини.

    Сублімаційний друк на тканині в Україні здійснюється з урахуванням усіх вимог та стандартів. З її допомогою можна оформити будь-який одяг та домашній текстиль, сувенірну продукцію. На тканину можна завдати навіть повнокольорові фотографії!

Особливості сублімаційного друку на крої

Сублімаційний друк на синтетичній білій тканині або світлих тонах проводиться під впливом високої температури і тиску, організованого за допомогою сублімаційного коландара або при невеликих розмірах друку термопреса. У процесі створення картинки чорнило переносяться з сублімаційного паперу на текстиль і глибоко проникають у його волокна. На наступному етапі після сильного нагрівання фарба входить у реакцію з складовими тканини і закріплюється у структурі носія. Склад такого чорнила безпечний для людини і не завдає шкоди здоров'ю.

При замовленні виробів із принтами, нанесеними за допомогою сублімації, важливо враховувати кілька моментів. Для отримання максимально яскравого результату для сублімаційного друку написів та фотографій рекомендується використовувати синтетичну основу білого кольору.

Скільки коштує сублімаційний друк

Однією з переваг даного методу нанесення зображень на тканину є вартість сублімаційного друку. Дізнайтеся розцінки на стильний одяг з написами та фотографіями у співробітників нашої компанії. Ознайомитися з прайсом можна онлайн або, зв'язавшись з менеджером по телефону. Ми приймаємо як оптові, так і роздрібні замовлення на брендування товарів та виготовлення модних принтів на футболках. Доставка готової продукції організована по всій Україні.


4.5
Google
Customer Reviews