Жіночі костюми

Фільтр
Категорія
Товар

MaikaSoft створює нову лінійку одягу - жіночі костюми.

На сьогодні - костюм є не від'ємною частиною гардероба. Зручність і мобільність костюмів важко переоцінити.

Вони є як літні варіанти, так і демосизонні і навіть зимні.

Як правило костюм складається зі штанів, або шорт, а верх доповнює елегантний топік на літню пору, або світшот на весінньо-осінній сезон. Коли вже зовсім холодно в поміч приходить утеплена толстовка-худі.

Що таке толстовки і які вони бувають.

- Світшот (спортивний светр) - це толстовка без кишені і капюшону. Якщо рукав іде від коміра модель називається світшот - реглан. Класична модель світшота (светр) має плечі, рукав в ній починається від шва плеча. Світшоти роблять з різних кроїв, що дає можливість мати великий модельний ряд. Вибір тканини майже не обмежено, в основному використовують тринитку з начосом, або без начосу. Облегшені моделі шиють з двонитки. Склад тканини також буває абсолютно різний від майже бавовни до майже синтетики.

- Худі, або кенгурушка - це класична толстовка з капюшоном і спареною кишенею по центру спереду, яка і дала другу назву виробу - "Кенгурушка".  Худі, або як ласкаво їх називають худіки бувають багатьох варіацій:

        - з блискавкою з капюшоном;

        - без кишені з капюшоном, або боковими кишенями.

Вибір тканини для худі майже такий же, як і для світшота.

- Є ще багато модифікацій толстовок, одна з них, яка заслуговує увагу - це бомбер. Бомбер - це кофта-куртка без капюшона з блискавкою, або гудзиками-кнопками. Відмінна риса бомберу - щільні манжети з тканини і гнучка гумка по боки.

Інтернет-магазин MaikaSoft крім складських моделей пропонує толстовки і спортивні костюми під замовлення. Працюємо з перевіреними постачальниками тканин, які підтримують асортимент як по кольоровій палітрі так і за складом самої тканини.

4.5
Google
Customer Reviews