Обмін та повернення

Ми йдемо на зустріч кожному клієнту!

Інтернет-магазин Майкасофт виготовляє індивідуальні та унікальні вироби. Кожне зауваження, пропозицію та скаргу розглядаємо ретельно. Якщо Ви залишились незадоволені замовленням, будь ласка, напишіть звернення на пошту: service@maikasoft.com.ua або зв'яжіться по телефону 044 355-0-155. Ми цінуємо наших клієнтів та йдемо назустріч у спірних ситуаціях.

У яких випадках мы робимо обмін товару або повернення коштів:

 • На товарі виявили брак (дірка, пляма).
 • Не відповідність принту або відсутній элемент принта (немає літери, не той колір друку, не той малюнок, не там розміщено друк).
 • Не відповідність розміру виробу з розмірною сіткою на сайті інтернет-магазину.
 • Повторна доставка та забір товару здійснюється за рахунок інтернет-магазину.

У яких випадках мы не робимо обмін або повернення коштів:

 • Не підійшов розмір, але виріб відповідає розмірній сітці інтернет-магазину. Важливо розуміти, що у різних виробників – різні розмірні сітки, якщо Ви носите сорочку розміру M, не факт, що у Вас розмір футболки, теж М. Ми виготовляємо вироби під клієнта – індивідуально. Відповідно Статті №13, частина 5, пункт 3 закону "Про захист прав споживачів", - вироблені вироби індивідуально під клієнта, не підлягають обміну або поверненню. Виняток – брак та не відповідність макету. Рекомендуемо ознайомитись з нашою розмірною сіткою. Прохання звернути увагу, що допустима похибка трикотажних виробів 2,5 см.
 • Обміну та поверненню не підлягають товари з розділу "Розпродаж".
 • Як вибрати правильний розмір та уникнути розбіжності? На рівну поверхню покладіть перед собой футболку, розмір якої підходить і заміряйте ширину і довжину. Використовувайте ці дані вибираючи розмір, згідно нашої розмірної сітки.

  ВІДЕО: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ ЗАМІР >>ТУТ<<

  Важливо розуміти, що екран телефону та монітор комп'ютера, а також програми в яких переглядаємо зображення – можуть частково спотворювати колір.

4.5
Google
Customer Reviews