Імена

Фільтр
Категорія
Товар
Світшот АстрОлег

Ціна: від 949 грн.

Світшот сТолік

Ціна: від 949 грн.

Вибір іменних футболок на будь-який смак: знайдіть своє ім'я у каталозі

Як здивувати та порадувати друзів? Подаруйте їх футболкою з написом імені, виготовлену на замовлення! Недорогий, але практичний і цікавий подарунок неодмінно сподобається і дівчатам, і хлопцям, адже він привертає увагу і дозволяє розкрити деякі межі характеру власника, розповість про його звички чи хобі. Сьогодні чоловічі та жіночі футболки з іменами мають попит у всіх містах України та поповнити свій гардероб таким придбанням – модно.

футболки с именами

Де..замовити футболку зі своїм ім'ям?

Піднесіть футболку с українською символікою, ім'ям, на весілля, день народження, ювілей чи будь-яку іншу урочистість. Такий одяг завжди у тренді! Виберіть відповідне зображення з каталогу інтернет-магазину Майкасофт, або скористайтесь можливістю нанести принт індивідуально. Ми пропонуємо купити парні футболки, серед яких великий асортимент футболок для закоханих, подружжя, друзів, колег. Вони доступні в різних розмірах та кольорах, у вільних або звужених моделях, у будь-якій кількості. Такими презентами можна обдарувати всіх друзів та подруг.

Що може бути розміщено на одязі? Крім імені власника або його половинки, ми прикрашаємо вироби картинками та фото, зображеннями тварин, мультяшних героїв, прикольними написами. Вибрати відповідний дизайн футболки на замовлення з написами буде нескладно.

Іменні футболки, представлені в Києві в інтернет-магазині Майкасофт – це висока якість тканини та виконання найдрібніших деталей. Ви не знайдете необроблених дрібних швів, ниток що стирчать і плям. Наш одяг – це справді  класний вибір. Доповніть футболки іменними бейсболками, чашками чи іншими аксесуарами – на сайті ви знайдете все необхідне для створення унікального презенту. 

4.5
Google
Customer Reviews