Флокування тканини: про технологію друку

Флокування - це підвид флексодруку. Для нанесення використовується - оксамитова основа - Флок. Метод стійкий до механічних впливів (прання) при друку зображень в 1 або 2 кольори.

Можна надрукувати зображення з великою кількістю кольорів, але кольорові елементи не повинні перетинатися. Даний метод надає оригінального вигляду принтам. Флокування робимо від 1 шт.

Макети до друку приймаємо у форматах:

 • .CDR
 • .AI
 • .EPS
 • Рекомендований формат макетів - сумісний із програмою CorelDRAW. Наші дизайнери малюють - зображення у потрібному форматі, якщо у Вас немає відповідного.

  Створення елегантних малюнків на текстильній поверхні за допомогою бархатистого на дотик матеріалу носить назву флокування. Використовуючи флок, виробники одягу створюють справжні шедеври. Візуально об'ємні зображення можуть бути виконані в різному кольорі, формі, являти собою картинки, написи, логотипи. Замовте флокування на предметах гардеробу – дану послугу надає компанія MaikaSoft, приймаючи замовлення в онлайн режимі.  Завдяки флокуванню виробники реалізують найнезвичайніші та найоригінальніші ідеї, виявляють всю свою фантазію та креатив. На відміну від стандартного друку на текстилі флок відрізняється своєю ексклюзивністю та неперевершеною м'якістю.

  Ціни на якісне та довговічне флокування, за всіх його переваг, залишаються доступними кожній людині. Купити створені цим методом сувеніри обійдеться недорого, а ось задоволення від отриманого подарунка буде величезним. Які матеріали та продукцію можна прикрасити за допомогою флока? Крім затребуваних варіантів одягу - футболок, толстовок, кепок, бархатистим напиленням прикрашають не тільки текстильні вироби, а елементи, створені методом флокування, нерідко можна зустріти в інтер'єрі. Але все ж таки прикраса флоком одягу – найпопулярніший варіант, що купується.


  Особливості технології флокування

  Нанесення малюнка на тканину за допомогою флока має на увазі використання спеціальних трафаретів, клеючої речовини та висічених на плоттері елементів зображення.

  За допомогою флока можна успішно імітувати:

  • Замшу
  • Велюр
  • Оксамит

  При цьому, зовні декор виглядатиме анітрохи не гірше за оригінал, а ось ціни на таке флокування в Києві суттєво нижчі, ніж вартість аплікацій з натуральних матеріалів. Малюнки добре зберігають форму. Не втрачають яскравість, цілісність, прості у догляді. Речі, прикрашені флоком, можна прати, гладити, носити часто і із задоволенням.  Замовлення на флокування текстильних виробів часто роблять бізнес організації для створення дієвих носіїв реклами. Прийнятні ціни на флокування одягу в Україні роблять цю послугу популярною і для приватних клієнтів. В інтернет-магазині MaikaSoft можна замовити виготовлення модних футболок або інших предметів гардеробу з аплікацією з флока. Ми приймаємо замовлення онлайн та відправляємо готові товари по всій Україні.

4.5
Google
Customer Reviews