DTF-друк на одязі

DTF-друк (перенесення фарби на текстиль через тимчасовий носій) - відносно новий вид друку. Даний вид друку дуже уніфікований та підходить як до роздрібних, так і оптових заявок. Друк досить довговічний. MaikaSoft – одні з перших, хто впровадив цей вид брендування текстилю на ринок України.

Малюнки на друк можна надавати у векторних та растрових програмах (файлах).

За допомогою цієї технології можна без особливих труднощів прикрасити будь-які текстильні вироби. В компанії MaikaSoft ви можете замовити таку послугу, як DTF-друк на світшотах та футболках, а також інших предметах гардеробу, в широкому асортименті представлених на нашому сайті.

Перед включенням даного друку в прайс компанії - ми два місяці тестували методи підготовки файлів (дуже важливий момент) та зносостійкість за кількістю прань. Тестування прання було у двох режимах: хард – прання за пранням без можливості висохнути зразку та класичне прання – раз на добу на сухих тканинах. Обидва варіанти пройшли тести успішно. Довговічність та надійність друку - підтверджена на практиці. Перенесення зображення на тканину відбувається під впливом високих температур.

DTF-друк на тканині дозволяє наносити на одяг малюнки, написи, фото, логотипи, емблеми, знаки з передачею дрібних деталей. Такий фотодрук дозволяє максимально передати особливості та тонкощі зображення в короткострокові терміни.

Переваги DTF-друку на виробах з тканини

Текстиль із принтами – модний та затребуваний подарунок друзям та близьким людям. Все частіше саме футболки з картинками або фото замовляють як сувеніри до різних урочистостей або для створення цілісного образу групи людей. Такі вироби мають попит у маркетологів, промоутерів, фахівців з реклами. Ми пропонуємо замовити DTF-друк на будь-яких текстильних носіях недорого і з доставкою по Україні.

Завдяки високій точності передачі всіх ліній та елементів малюнка він виглядає цілісним та якісним як здалеку, так і поблизу. Такі картинки стійкі до механічних впливів та прань.

Ми пропонуємо замовити DTF-друк на одяг за прийнятними цінами. Замовте футболку онлайн – ми готові втілити в життя навіть найоригінальніші ваші ідеї.


4.5
Google
Customer Reviews