Захисникам України

Фільтр
Категорія
Товар
Світшот Захисник

Ціна: від 949 грн.

Футболки з військовою тематикою

В останні роки в Україні особливу популярність набув одяг, виконаний з використанням елементів у стилі мілітарі. Речі з принтами на військову тему, патріотичними написами та картинками, військовими приколами мають величезний попит. Це відмінний вибір для поповнення повсякденного гардеробу, який можна подарувати друзям як подарунок до свята. Футболка з написом «ЗСУ», «Національна гвардія України» та іншими актуальними принтами буде актуальним презентом до Дня Козацтва, вітанням з Днем захисника України та будь-якою іншою урочистістю.


Футболки у мілітарі стилі сьогодні у тренді

Майки, футболки, лонгсліви, світшоти, виконані у військовій стилістиці, доповнюють образ володаря, підкреслюючи його найсильніші риси. Таке вбрання – знак сили та мужності, готовності захищати близьких та межі своєї країни.


Яким військовим футболкам сьогодні віддають перевагу чоловіки та жінки? У моді – моделі кольору хакі, всіх відтінків зеленого, чорні та класичні білі варіанти. Особливий попит має одяг з принтом «Патріот», приколами, гумористичними картинками. Головний критерій вибору – висока якість самої тканини, так і нанесеного на неї зображення. Воно не повинно втрачати яскравість після прання, розтріскуватися, відшаровуватися від матеріалу. Гарантія якості – шопінг у інтернет-магазині Майкасофт.


Виберіть свій принт для одягу "з характером"

Якщо у каталозі нашого маркету ви не знайшли відповідний за стилістикою варіант майки, оформіть замовлення на футболку з малюнками на військову тему з власним дизайном. Це чудова можливість виявити креатив, самостійно підібрати малюнок чи напис для нанесення на одяг, зробити індивідуальний, неповторний подарунок близьким людям. Футболки з сильним та серйозним характером створені для впевнених у собі людей. Стати власником такої речі - вам неодмінно припаде до вподоби новий образ.

4.5
Google
Customer Reviews