Теніски-поло жіночі

Фільтр
Категорія
Товар
Жіноче поло Fortnite 6

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло sex drugs

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло Malt whiskey

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло Шо Таке?

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло TOTAL BLACK

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло MARVEL

Ціна: від 612 грн.

Жіноче поло SORRY I'M LATE

Ціна: від 612 грн.

Жіночий одяг має бути ексклюзивним. Ідеальний крій, ретельно підібраний колір, індивідуальний стиль предметів гардеробу складає бездоганний образ володарки. Футболки та поло практично не відрізняються одна від одної. Важливим елементом повсякденного чи спортивного одягу визнані принти, які наголошують на особливому стилі вбрання.

Екзотичні жіночі теніски у Києві придбати просто. У каталозі компанії Maikasoft представлені моделі з авторськими принтами, яких не зустрінеш на стандартному одязі. Замовник може вибрати ексклюзивну футболку із великої колекції або замовити малюнок на основі власного ескізу. Комплект моделей із різними зображеннями відкриває можливість для зміни образу щодня.

Особливі жіночі поло в Україні

У каталозі компанії можна купити футболку поло прямого або приталеного крою. Моделі виконані із сумішових тканин. Бавовна легка і приємна в дотику. Добавка з віскози забезпечує стійкість матеріалу до повсякденного використання та частих прань. Друк на тенісках наносять шовкотрафаретним, цифровим чи флексографічним методом. На ілюстраціях зображають:

  • жартівливі фрази та вирази з певним підтекстом;
  • визнання у коханні та дружбі;
  • вітання та побажання;
  • національні орнаменти та патріотичні символи;
  • спортивні або корпоративні емблеми, герби, логотипи;
  • сюжети автомобільної або студентської тематики;
  • портрети персонажів фільмів, анімаційних стрічок та комп'ютерних ігор.

Теніски для жінок використовують для повсякденних прогулянок та занять спортом. Моделі добре поєднуються із брюками, шортами, джинсами, спідницями, легінсами. Зображення не вигоряють на сонці і не тьмяніють після прання.

Переваги співробітництва

Друк на футболках — найпростіший і найефективніший спосіб створити ексклюзивне вбрання із простих речей. Дизайнери компанії ретельно підбирають метод нанесення відповідно до якості тканини та обсягу партії. Компанія Maikasoft гарантує дотримання термінів, встановлених у договорі із замовником. Художники створять індивідуальний ескіз та нададуть його клієнту для затвердження. Принт виглядає ефектно. Емблема або напис добре видно здалеку.

Ціна моделей залежить від обсягу партії. Компанія надає знижки до 15% для оптових замовників та безкоштовно доставить продукцію, вартість якої перевищує 700 грн. Покупець може самостійно забрати ексклюзивні предмети гардеробу зі складу підприємства. Телефонуйте та створюйте індивідуальний образ разом із майстрами з Maikasoft.

4.5
Google
Customer Reviews