Флексодрук: формати та характеристики

Метод флексодруку дає один із найстійкіших принтів на тканині. Друк відбувається за допомогою текстильних плівок. Добірка кольору йде на основі існуючої палітри.

Плюси методу - немає прив'язки до тиражу, оперативність, дешевизна при малих та середніх тиражах. Недолік - неможливо підібрати колір за пантоном.

Макети до друку за цим методом приймаємо у форматах:
  • .CDR
  • .AI
  • .EPS

Надаємо перевагу програмі CorelDRAW. Якщо у Вас немає зображення у потрібному форматі – наші дизайнери відмалюють. Даний вид друку є одним із поширених у рекламно-сувенірній сфері.

Використовуючи технологію флексопереносу картинки можуть бути різними, але будь-який з варіантів повинен мати достатню міцність і зносостійкість для того, щоб річ зберегла свій вигляд надовго, а не втратила придатність вже після першого носіння.
Термодрук: особливості технології


Даний метод нанесення картинок на тканину передбачає використання спеціального обладнання термопреса. У процесі виготовлення малюнку виробник виготовляє заготівлю з флексу, вирізуючи необхідні для створення аплікації деталі. За допомогою термопреса готові елементи переносяться на тканину під впливом високої температури. Такий термоперенос дає можливість використовувати для друку плівки різного типу та створювати картинки найрізноманітніших форм.


На ринку представлено чимало прикладів використання термопереносу для нанесення зображень на носії різного типу текстилю. Однією з особливостей флексодруку є необхідність створення окремо кожної секції малюнка. Під дією високої температури та тиску преса відбувається склеювання елементів, що призводить на завершальному етапі отримання цілісного зображення. Готовий малюнок є своєрідною гумовою плівкою, нанесеною на тканину, що має високу міцність і стійкість до впливу води, механічних навантажень, сонячних променів.Флексодрук на тканині: модний вибір


Виробництво одягу з принтами, створеними методом термоперенесення (флексодруку) є найпростішим та недорогим способом виготовлення продукції для проведення маркетингових та рекламних акцій. Футболки, кепки, еко-сумки з логотипом компанії, слоганом, емблемою, назвою бренду є відмінними сувенірами, будучи, зокрема, ефективними рекламоносіями. Флексодрук у Києві популярний і у приватних замовників. Вона стала відмінним рішенням для бажаючих купити модний одяг з написами або малюнками.Продукти, прикрашені флексом, відрізняються:

· Високим якістю картинки;

· міцністю та довговічністю принта;

· Стійкістю до зносу;

· Різноманітністю використовуваних колірних рішень.

Для термоперенесення можна використовувати тканину різної товщини та якості. Можливо, цей факт став однією з вагомих причин популярності такого методу виробництва брендованого одягу.


Як замовити термодрук у Києві


Компанія MaikaSoft надає послуги з нанесення логотипів, картинок та написів на одяг. У нашому арсеналі – можливість створення унікального дизайну на футболках найсучаснішими методами, серед яких і флексодрук, доступний сьогодні в Україні за доступною ціною. Бажаєте замовити футболку собі чи другу чи зробити замовлення на виробництво оптової партії продукції для колективу співробітників? Ми чекаємо на ваші заявки на сайті або в будь-якому іншому зручному для вас режимі.


4.5
Google
Customer Reviews