УКРАЇНА

Фільтр
Категорія
Товар

Футболки з українською символікою для справжніх патріотів

Останні кілька років популярність патріотичних футболок у Києві та інших містах України різко зросла. Визнати свої почуття до рідної країни вирішують дедалі більше представників молодого покоління, не приховуючи своєї прихильності та поділяючись ставленням до України з оточуючими. Нанесення принтів з національною символікою на одяг стало новим трендом, затребуваним і таким, що не втрачає попиту.

 Картинки, написи, фотографії, гасла – варіантів оформлення недорогих футболок безліч – серед них можна зустріти моделі:

·         з гербом України;

·         із рядками з гімну;

·         з національними українськими візерунками;

·         із зображеннями вишивки, калини, маків.

Але це лише мала дещиця ідей, які реалізують співробітники інтернет-магазину Maikasoft, створюючи стильні футболки для справжніх патріотів.

 

Які принти оздоблюють патріотичні футболки?

В асортименті продукції маркету - різноманітність кольорів, фасонів, малюнків різних кольорів, моделі великих і невеликих розмірів. Ви можете підібрати футболку з малюнком тризубця чи українським орнаментом, стилізованими зображеннями звірів та рослин та інші товари на українську тематику.

Великою популярністю серед наших клієнтів користуються жіночі футболки та майки з гербом України, зображенням карти України, назвами міст, зізнаннями в любові докраїни. Напис «Я – патріот» – візитна картка українця. Знайомі всім гасла про єдність України та Європи, серця жовто-блакитного забарвлення, фрази українською – відвідавши наш каталог, ви точно не залишите сторінку без покупки!

Купити готову футболку чи замовити свій дизайн? Вибір за вами!

Купити футболку з національною патріотичною символікою можна двома способами:

·         вибрати позицію з представлених на сайті;

·         замовити нанесення принта із власним дизайном.

Зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину та обговоріть можливість розміщення обраної вами картинки на будь-яку з футболок. Ми виготовляємо футболки на замовлення ізнаписами різної складності. Під час пошиття футболок використовується щільний матеріал, на якому принт тримається довго і зберігає свою якість. Це чудова ідея для подарунка друзям, які люблять Україну та сувенір закордонним гостям. Також Ви маєте можливість замовити футболку з ім'ям. Вибирайте українців!

4.5
Google
Customer Reviews