Прямий друк на футболках

Прямий друк на футболках (він же цифровий друк) - одна з пропозицій компанії Maikasoft. Друк цим методом зручна, тим, що немає прив'язки до тиражу. Друкуємо від 1 шт на білих та кольорових виробах. Друк проводиться на спеціальному текстильному принтері за допомогою чорнила, яке вбирається в тканину.

Максимальний формат прямого друку А3+ (40 х 35 см). Прямий друк наноситься на тканини з натуральною складовою. На білій тканині друк не відчувається і створює відчуття цілісності малюнка та виробу. На кольорових тканинах за рахунок додаткових підкладок (праймер + біла основа) відчувається ефект плівочки.

Терміни виробництва невеликих замовлень оперативні від 1 до 5 робочих днів. Файли для друку приймаємо у розширенні PNG.Друк на текстилі – популярний та затребуваний спосіб брендування речей та створення ексклюзивних сувенірів. Нанесення малюнка на тканину можна здійснювати різними способами, але найпростішим, недорогим і швидко здійсненним вважається прямий друк на футболках, регланах, майках та інших предметах гардеробу. У цьому випадку для створення унікального дизайну на тканині використовують спеціальне обладнання – принтер та стійкі фарби. Технологія нанесення малюнка схожа зі звичайною печаткою на папері, але має свої особливості.

Цифровий друк на тканині: створіть індивідуальний образ кожного дня

Якісний цифровий друк на тканині в Києві доступний кожній людині, яка прагне зробити свій гардероб не таким «як у всіх». Часто замовлення на нанесення принта роблять корпоративні клієнти для брендування одягу співробітників, створення ефективних рекламоносіїв, презентаційних матеріалів. Зображення на футболці можна замовити в будь-якому тиражі та кількості екземплярів – компанія MaikaSoft готова виконати як одиничне замовлення, так і виготовлення футболок з картинками оптом. :

· У повнокольоровому режимі;

· стійкі до механічного впливу, ультрафіолету та воді;

· Тривалий час зберігають яскравість;

· З можливістю використання різних ефектів;

· Різного розміру, форми, кольору.Який принт можна нанести на виріб методом прямого друку на тканині?

Для наших замовників ми готові виготовити футболки з логотипами, фотографіями, написами, рекламними слоганами, національною символікою та ін. Прямий цифровий друк на тканині може бути виконаний на матеріалі різних кольорів. Принтер друкує з використанням безпечних водних фарб, що дає змогу виготовляти в такий спосіб одяг навіть для дітей та алергіків.


На кожному етапі виконання замовлення ми ретельно контролюємо процес. Наші клієнти – молодь та люди старшого віку, представники великого бізнесу та приватні замовники. Наші футболки купують для роботи і на подарунок, як сувенір і для створення позитивного іміджу компанії. А ви вже обрали напис, який прикрасить вашу футболку?

Компанія MaikaSoft приймає замовлення в онлайн режимі, без необхідності відвідувати наш офіс та робити заявку особисто. Виберіть відповідну модель одягу на сайті або замовте її виготовлення, обговоріть з нашим менеджером майбутній принт та отримайте готовий виріб у вашому місті.


4.5
Google
Customer Reviews