Футболки у Харкові

Футболки на замовлення у Харкові: який принт оберете Ви?

Футболки та реглани з принтами – один із найпопулярніших варіантів повсякденного одягу. Їх носять чоловіки та жінки, діти та підлітки. Замовте і собі стильну обновку – в інтернет-магазині MaikaSoft ви можете підібрати відповідну основу під нанесення малюнка та замовити ексклюзивний дизайн за власним ескізом.

Друк на футболках у Харкові виконується з урахуванням найдрібніших деталей. Ми створюємо стильний одяг та сумки для тих споживачів, які прагнуть виглядати «не як усі». Фото, картинку, напис, логотип можна розмістити у будь-якій частині одягу – на спині, грудях, рукавах. Ми допоможемо вам вибрати найкращий варіант футболки під нанесення та зробимо принт, який неодмінно приверне увагу!

Висока фотоякість готового зображення досягається методом використання термопресу для перенесення картинки з термоплівки на тканину. Чорнила, що наносяться на текстиль під тиском, відмінно закріплюються на основі і не бояться надалі численних прань, прасування, інтенсивного носіння. Можливе виготовлення футболок методом шовкографії та флока.

 

Готові вироби:

· Не втрачають колір та яскравість;

· Добре зберігають форму;

· Не схильні до швидкого зносу під механічним впливом.

Виготовлення футболок із написом або картинкою на замовлення проводиться у Харкові в будь-якому тиражі. Надішліть нам файл з макетом майбутнього принта та обговоріть деталі замовлення з менеджером компанії – ви отримаєте готові футболки вже дуже скоро!

Замовити футболки, які витримують інтенсивний режим експлуатації, привертають увагу оригінальним дизайном, служать приємним подарунком членам сім'ї та друзям – це справді правильне рішення.

4.5
Google
Customer Reviews