Футболки у Житомирі

Футболки на замовлення у Житомирі можна купити онлайн

За допомогою нанесення друку на футболки у Житомирі виробляють спецодяг, уніформу та ексклюзивні речі для створення стильного образу. Яку картинку можна нанести на текстиль? Будь-яку! Це може бути логотип фірми, напис, фотографія, малюнок, шарж. Ми виконуємо замовлення в будь-якій кількості та тиражі.

 

Як наносяться на тканину малюнки? Незалежно від того, що використовується як основа – сумка, футболка, майка або інша текстильна продукція, ми підберемо оптимальний спосіб термодруку:

· З використанням преса в режимі термодруку;

· За допомогою плоттера методом шовкографії з використанням спеціальних трафаретів.

Готові вироби легко витримують багаторазове прання, прасування, носіння. Вони не вицвітають під променями ультрафіолету, не втрачають яскравості під дією тертя. Такі малюнки – довговічні та красиві.

Процедура придбання футболки з написом, що сподобався, або моделі з картинкою на замовлення в Житомирі включає кілька етапів:

· надішліть нам файл з ескізом зображення та уточніть всі деталі (кількість екземплярів, модель футболки, на якому боці має бути принт тощо);

· Узгодьте з менеджером терміни виконання замовлення;

· отримайте замовлену річ у зручному для вас відділенні поштової служби у Житомирі.

Всі контактні дані для зв'язку з нами та здійснення замовлення ви знайдете на відповідній сторінці сайту. Пам'ятайте – ви можете замовити будь-яку кількість футболок чи майок з написами, вибрати свій ексклюзивний дизайн або купити готові вироби з принтами від нашого майстра. Найпростіше виразити себе через свій вигляд. Зробіть це!