Футболки у Чернівцях

Футболки на замовлення в Чернівцях доступні онлайн

Як замовити стильну футболку з написом чи картинкою? Найчастіше доведеться відвідати ательє, що спеціалізується на наданні подібних послуг, підібрати в компанії з майстром дизайн, залишити замовлення і після його виконання - забрати виріб. Ми пропонуємо зробити простіше! Друк на футболках у Чернівцях ви можете замовити онлайн.

 

На сторінках інтернет-магазину модного одягу ви можете зробити замовлення на футболку з власним дизайном:

· Надішліть нам ескіз картинки;

· Обговоріть в онлайн режимі деталі замовлення з менеджером;

· оплатите замовлення та отримайте готову футболку у зручному відділенні поштової компанії.

Перенесення зображень на текстиль ми здійснюємо методом термоперенесення. Під дією високої температури та тиску преса картинка пропечатується на тканину, закріплюючись на ній надійно та надовго. Трафарети вирізають за ескізами з паперу, перенесеними на плівку, за допомогою плоттера. Кожна ділянка трафарету використовується під певний колір малюнка. Таким чином нам вдається досягти ідеальної передачі кольору і точності деталей принта.

 

Футболки з написом на замовлення в Чернівцях, виконані за допомогою термоперенесення або шовкотрафарету, можуть бути представлені у будь-якому форматі. Підберіть відповідну модель одягу, розмір, колір, визначте, в якій частині футболки буде нанесено зображення. При виготовленні принту ми врахуємо всі ваші побажання!

Готові вироби з відмінною фотоякістю легко переносять численні прання, прасування, інтенсивне носіння. Це чудовий подарунок друзям, рідним, 

4.5
Google
Customer Reviews