Футболки в Луцьку

Футболки на замовлення в Луцьку: одяг у вашому стилі

Який презент піднести другу? Виберіть оригінальну футболку з принтом! Нанести на тканину можна будь-який малюнок або напис - від прикольних фраз до логотипу компанії або фото. Що треба зробити для того, щоб замовити таку футболочку? Друк на футболках в Луцьку здійснює компанія MaikaSoft. Знайдіть на сторінках сайту моделі малюнка, які підходять під нанесення, зв'яжіться з нашим менеджером і відправте на пошту макет зображення. Якщо вам важко самостійно зробити ескіз - наш дизайнер допоможе втілити на папері ваш задум.


Що пропонуємо ми? Як мінімум:

  • Точну передачу кольору;
  • Високу якість друку;
  • Стійкість готових виробів до зносу;
  • Прийнятні ціни на послугу друку;
  • Швидкі терміни виконання замовлення.

Під процедурою нанесення картинки мається на увазі використання методу термопереносу. Зображення за допомогою принтера наноситься на спеціальну плівку, потім, використовуючи плоттер, наші співробітники створюють точний трафарет і під дією преса і високої температури переносять картинку на текстиль. Чорнила, під тиском термопресса, які наносяться в структуру тканини, виявляються відмінно закріплені на волокнах матеріалу. Така картинка не зітреться при інтенсивному носінню одягу, частого прання і прасування.

Футболки з написом або малюнком виконуються на замовлення в Луцьку в будь-якому форматі - різних розмірів, кольорів, з великими або маленькими принтами на спині, грудях, рукавах. Ви самостійно обираєте оформлення, ми - реалізуємо задумку в максимально короткі терміни. При бажанні ви можете прикрасити написом або лого сумку, спецодяг, уніформу або ж зробити такий незвичайний подарунок своїм рідним і друзям.