Футболки у Тернополі

Оригінальні футболки на замовлення в Тернополі

Хочете створити індивідуальний образ - нанесіть на одяг принт. Друк на жіночих і чоловічих футболках, регланах в Тернополі виробляє компанія MaikaSoft. В інтернет-магазині ви можете підібрати ідеальну для себе або на подарунок модель за розміром і кольором і зробити замовлення на нанесення будь-якого зображення.

Як відбувається процедура нанесення принта на текстильний виріб? Є кілька методів друку:

  • Шовкографія -друк проводиться за допомогою спеціальних шовкотрафаретів, після поділу картинки за кольорами. Для кожного відтінку виготовляється окремий трафарет з паперу або плівки, через який картинка наноситься на основу. При цьому чорнила проникають глибоко в структуру матеріалу, завдяки чому виріб виходить яскравим і привабливим.
  • Термоперенос - цей процес використовують при виготовленні одиночних моделей, не для друку великих тиражів малюнків. Передача кольору відбувається шляхом перенесення картинки зі спеціальною плівки на тканину з використанням преса під тиском.

Процедура глибокої пропечатки на сучасних термо принтерах дозволяє нам створювати найякісніші зображення на текстилі. Для того щоб зображення абсолютно точно збіглося з макетом ми використовуємо в роботі інноваційні плоттери і фарби (чорнила). Тканина з такими малюнками не боїться прання, частою інтенсивної носки, прасування. Відтінки не вицвітають під дією ультрафіолету і водопровідної води. Ми гарантуємо високу фотоякість!

Для створення заявки на виготовлення футболки з написом на замовлення в Тернополі скористайтеся зручною програмою - онлайн-конструктором. Також ви можете завантажити файли з зображеннями або фотографії безпосередньо на сторінку сайту. Створіть річ для оригінального образу!

4.5
Google
Customer Reviews