Футболки у Вінниці

Футболки на замовлення у Вінниці: вибери свій стиль

Футболки та майки – один із найпопулярніших видів одягу. Вони актуальні не тільки в літню спеку - навіть взимку як елемент спортивної форми можна одягнути симпатичну футболку. Вибір моделей величезний – для жінок, чоловіків, різних розмірів, кольорів, форм. Але навряд чи ви зможете купити ексклюзивну річ – зазвичай майки продаються великими партіями. Вихід є. Бажаєте створити індивідуальний образ – нанесіть на одяг принт. Друк на футболках у Вінниці здійснює компанія MaikaSoft. В інтернет-магазині ви можете підібрати ідеальну для себе або на подарунок модель та зробити замовлення на нанесення будь-якого принта.

Як відбувається процедура нанесення зображення чи напису на тканину? Варіантів 2:

 

  1.         Методом шовкографії – за допомогою спеціальних шовкотрафаретів, після поділу картинки за кольорами. Для кожного відтінку виготовляється окремий трафарет, через який наноситься малюнок на тканину. При цьому фарба проникає глибоко в структуру матеріалу, завдяки чому виріб виходить яскравим та привабливим. Такі принти довговічні та стійкі до зносу та частого носіння.
  2.         Методом термопереносу – як правило, цей спосіб використовують для виготовлення одиночних моделей, не для друку великих тиражів малюнків. Передача кольору відбувається шляхом перенесення картинки зі спеціальної плівки на тканину з використанням преса.

Сьогодні ви можете купити модні футболки з написом, виконаним на замовлення у Вінниці онлайн. Ми використовуємо професійні плотери, фарби, інноваційні технології друку та дивуємо клієнтів високою якістю готових виробів. Виберіть основу під друк, вкажіть, на якому боці зробити картинку, запропонуйте свій ескіз або підберіть принт із готових. Така деталь у вашому гардеробі буде ексклюзивною та єдиною у своєму роді!