Футболки у Сумах

Футболки на замовлення у Сумах: оригінальний одяг доступний онлайн

Футболки із незвичайними принтами привертають увагу. Зображення на тканині викликають інтерес і бажання прочитати, вивчити картинку, дізнатися, який принт обрав саме цей чоловік. Одяг може багато розповісти про свого власника. Виберіть той принт, який найбільше відповідає вашому внутрішньому Я! Друк на футболках у Сумах сьогодні доступний кожному бажаючому – коштує послуга недорого, а виконується нанесення картинок на тканину дуже швидко.

 

Використання сучасного обладнання та технологій дає можливість створювати дійсно якісні та довговічні принти. Компанія MaikaSoft займається виготовленням красивих принтів на футболках з написами на замовлення та доставляє продукцію у Сумах.

Використовуйте онлайн-конструктор для перегляду результату. Ви можете надіслати нам макет майбутнього зображення на електронну пошту або обговорити деталі зображення з менеджером по телефону.

Що може бути зображене на новій футболці? Будь-яка фотографія, напис, малюнок, логотип, національна символіка. Приклад картинок дивіться на сайті!

Друк картинок проводиться при впливі високої температури та тиску на тканину з фарбою. Ми використовуємо флокування, шовкотрафарет і термоплівку для точного перенесення малюнка на текстиль – футболки, реглани, сумки. Таким чином, отриманий результат легко витримує інтенсивне носіння, численні прання та прасування.

Зробіть свій гардероб на футболку. Оздоблена оригінальним зображенням, вона неодмінно стане улюбленою деталлю вашого стильного образу!

4.5
Google
Customer Reviews