Футболки у Полтаві

Як правильно вибрати та купити футболку на замовлення у Полтаві

Стати володарем оригінальної футболки із написом чи картинкою тепер можна і у Полтаві. Компанія MaikaSoft пропонує замовити нанесення принтів на одяг, сумки, текстильні вироби. Ми зробимо ваш образ ексклюзивним! Який друк на футболках у Полтаві має найбільший попит? Сьогодні споживачі обирають:

·       фотографії;

·       зображення тварин;

·       прикольні написи та побажання;

·       логотипи;

·       національну символіку.

Для перенесення картинки з паперу або спеціальної термоплівки для макетів використовується кілька методів, залежно від завдання. Флок, шовкотрафарет, термоперенос – кожен із способів продрукування зображень призводить до отримання відмінного результату.

Виготовлення футболок із написом на замовлення проводиться нами у короткий термін. Готові вироби не втрачають якість та привабливість під впливом температури під час прасування, водопровідної води та прального порошку – у процесі прання, механічного тертя – при інтенсивному носінні. Тканина та картинка на ній залишаться неушкодженими!

Виберіть футболку відповідного розміру та кольору та надішліть нам макет принта. За допомогою онлайн-конструктора ви можете побачити прототип майбутньої моделі та вчасно скоригувати замовлення.

З приходом теплих днів бажання виглядати модно лише посилюється. Чи не відмовляйте собі в задоволенні стати власником оригінальної речі. Тим більше, стоять футболки із написом недорого! Таке придбання може стати чудовим подарунком другу (особливо, якщо прикрасити футболку смішним написом чи шаржем).

4.5
Google
Customer Reviews