Футболки у Дніпрі

Як купити футболки на замовлення у Дніпрі

Виготовлення ексклюзивних футболок – один із провідних напрямків діяльності компанії MaikaSoft. Картинки, для нанесення яких на тканину використовується метод термодруку або шовкографія, легко витримують численні прання, часті носіння, механічні впливи. Вони не вицвітають під впливом ультрафіолету та прального порошку. Це довговічні, якісні, яскраві принти, які зроблять ваш одяг неповторним. Друк на футболках у Дніпрі проводиться на замовлення за ескізами клієнта або за прикладами зображень, що надаються компанією. Ви можете підібрати будь-який малюнок чи напис, який ми нанесемо на стильну футболку.

 

Як відбувається друк тканини? Процедура проводиться у кілька етапів:

· на папері або спеціальної плівці за допомогою принтера виконується ескіз картинки;

· трафарети вирізаються на спеціальному устаткуванні з урахуванням колірної гами – один колір = один трафарет;

· під пресом при високій температурі картинка переноситься на тканину.

Друк проводиться на лицьовій стороні виробу. Така картинка тримається надійно та зберігає свої властивості надовго. Усі етапи нанесення зображення проводяться під суворим контролем.

 

Для створення стійких та довговічних принтів також може застосовуватися метод шовкографії та флок.

Придбати будь-які футболки з написом чи малюнком ви можете на замовлення з доставкою у Дніпрі вже сьогодні. Надішліть нам файл із ескізом картинки або підберіть відповідне зображення разом з нашим майстром. Всі контактні дані є на сторінці сайту.

4.5
Google
Customer Reviews