Футболки у Чернігові.

Як придбати оригінальні футболки на замовлення у Чернігові.

Стати володарем ексклюзивної футболки із незвичайним принтом сьогодні може кожен мешканець Чернігова. Для цього зовсім необов'язково залишати будинок чи робоче місце, адже оформити покупку можна в Інтернеті. Друк на футболках у Чернігові здійснює компанія MaikaSoft. Ми займаємось нанесенням на тканину фотографій, написів, будь-яких зображень, логотипів. Малюнок можна розмістити на будь-якій стороні футболки - в грудях або на спині. Підберіть на сайті інтернет-магазину відповідну футболку, виберіть її розмір та надішліть нам файл з ескізом принта. Залишити заявку можна безпосередньо на сторінках сайту.

 

Технологія нанесення зображень на тканину дозволяє створити довгостроковий образ, адже готові вироби:

· Не вицвітають на сонці;

· відмінно піддаються пранню та прасуванні;

· Надовго зберігають яскравість і чіткість картинки.

Технологія перенесення за допомогою термопресу та термоплівки дає можливість зробити принт з ідеальною кольоропередачею. Такі футболки здивують своєю якістю та досконалістю нанесеної картинки.

З футболками з написами, виконаними на замовлення у Чернігові, ваш гардероб виявиться оригінальним. Такого одягу ви більше ні в кого не побачите! Подаруйте стильні футболки друзям – впевнені, вашу компанію буде видно здалеку! Яку картинку вибрати? Вирішувати вам, але за потреби ми запропонуємо вам наймодніші варіанти дизайну.

Ми надаємо послуги з брендування спецодягу та уніформи, наносимо логотипи на одяг співробітників компаній, які обслуговують підприємства. Вам не треба їхати кудись! Усі етапи співробітництва проходять віддалено!