Футболки у Броварах

Футболки на замовлення у Броварах: зробіть оригінальний вибір


Виглядати оригінально і носити одяг, не схожий на аналоги, сьогодні нескладно. Тим більше, у вас є можливість замовити друк на футболках Броварів – підібрати свій дизайн для нанесення на предмети гардероба або сумки. Використовуйте для створення моделі онлайн-конструктор та зручний сервіс замовлення нанесення принтів в інтернет-магазині MaikaSoft.
Технологія термоперенесення картинки із плівки на тканину дозволяє розмістити напис або малюнок на будь-якій стороні текстильного виробу. Як відбувається створення ексклюзивної футболки з написом на замовлення, якщо ви замовляєте її у Броварах?


Ми використовуємо флок, шовкотрафарет або термоперенесення для різних видів зображень. Найчастіше за допомогою принтера та спеціальної програми картинка з паперу переноситься на спеціальну плівку. Дана процедура дозволяє досягти максимально точної передачі кольору і стійкості готового принта.


Зображення на плівці наноситься на тканину під тиском преса та під дією високої температури. Така «наклейка»:
· Не втрачає якості при інтенсивному носінні;
· Не втрачає колір під дією ультрафіолету;
· легко витримує прання та прасування.


Для замовлення футболок з написом Бровари достатньо зв'язатися з нами онлайн. Вам не доведеться відвідувати офіс компанії, тривалий час вибирати картинку та обговорювати деталі. Ми все зробимо у віддаленому режимі, а вам залишиться лише забрати готовий виріб у зручному відділенні поштової служби.


На футболки можна нанести будь-які зображення - логотипи для спецодягу, приколи для друзів, парні написи для пар, національну символіку для справжніх патріотів. Виберіть свій дизайн, а ми допоможемо вам виглядати оригінально у будь-якій ситуації!