Футболки у Хмельницькому

Футболки на замовлення в Хмельницькому: вибери свій стиль

Хочете замовити друк на футболках в Хмельницькому? Ми спеціалізуємося на нанесенні довговічних і якісних принтів на всі види текстильної продукції. У компанії MaikaSoft ви можете онлайн замовити розміщення написів або картинок на регланах, майках, футболках, спецодязі і уніформі.

Під технологією нанесення принтів на тканину мається на увазі використання сучасного обладнання, чорнил і досвіду виконання подібних робіт нашими фахівцями. Завдяки використанню спеціальної програми ескіз майбутнього принта переноситься на термоплівку, за допомогою плоттера ми створюємо точні трафарети і під дією термопресса здійснюємо перенесення зображення на тканину. Високий тиск і температура дають можливість перенести на текстильний виріб найдрібніші деталі з макета.


Носка футболок з написом, придбаних на замовлення не викличе втрати малюнком яскравості і якості:

  • Вироби не бояться багаторазового прання;
  • Такі футболки можна прасувати;
  • Чорнила не вицвітають під дією ультрафіолетових променів.

Ви можете створити ексклюзивний образ, замовивши футболку будь-якого кольору і розміру і підібравши найоригінальніший принт для нанесення на неї. Картинка або напис може бути розміщена на спині або в області грудей. А також в будь-якій іншій частині одягу. Надішліть нам файл з ескізом і ми виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни.

Футболка з написом - відмінний подарунок друзям чи рідним. Ви можете замовити як один екземпляр, так і комплект одягу з картинками для всієї компанії. Наші ціни вас приємно здивують!

4.5
Google
Customer Reviews