Футболки у Кропивницькому

Оригінальні футболки на замовлення в Кропивницькому

З настанням перших теплих днів гардероб кожного українця зазнає змін. Теплі куртки та светри вирушають на зберігання, а улюблені футболки та майки займають лідируючі місця на полицях. Зробіть свій літній образ оригінальним, ексклюзивним, не схожим на інші. Ми пропонуємо замовити друк на футболках у Кропивницькому – стильна прикраса одягу в будь-якому дизайні, що сподобався вам.

 

Таке оформлення найчастіше замовляють керівники фірм для створення спецодягу та уніформи працівників. Нерідко принти на одяг вважають за краще замовити і приватні клієнти нашого маркету – як подарунок другові або для особистого користування. Яким може бути принт? Абсолютно будь-яким:

· малюнок, картинка, фото - будь-яке зображення на ваш смак;

· Напис, логотип, абревіатура.

 

Глибока друк на сучасних принтерах дозволяє нам створювати довговічні та якісні зображення на текстилі. Для того щоб зображення на 100% збіглося з макетом, ми використовуємо в роботі інноваційні плотери та фарби (чорнила). Тканина з такими малюнками не боїться прання, частого інтенсивного носіння, прасування. Відтінки не вицвітають на сонці та під впливом водопровідної води.

Для створення заявки на виготовлення футболки з написом на замовлення з доставкою до Кропивницького скористайтесь зручною програмою – онлайн-конструктор. Надішліть нам ескіз малюнка або написи, обговоріть деталі замовлення з менеджером, підберіть підходящу основу під принт з представлених на сайті футболок. Ми продаємо готові вироби з прикольними написами, а також іншим модним дизайном.

4.5
Google
Customer Reviews