Друк на футболках у Борисполі

Як купити футболки на замовлення у Борисполі

Бориспіль – місце збігу мандрівників з усіх куточків світу. Де, як не тут, купувати подарунки друзям та рідним? Ми пропонуємо замовити друк на футболках у Борисполі та стати власником оригінального ексклюзивного презенту дорогим людям.

Який одяг можна замовити? Будь-які текстильні вироби, які ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазину можуть бути прикрашені придуманим вами принтом. Серед популярних варіантів:

  • ·      національна символіка;
  • ·       прикольні шаржі та написи;
  • ·       фотографії;
  • ·       Логотипи;
  • ·       фото та зображення тварин;
  • ·       вітальні написи;
  • ·       парні принти.

Як відбувається виготовлення футболок із будь-якими написами на замовлення в Борисполі? Усі етапи замовлення можна пройти онлайн. Для цього в інтернет-режимі надішліть нам макет зображення або обговоріть його деталі з нашим менеджером. Використовуючи сучасне обладнання та технології, ми реалізуємо ваш задум у найкоротші терміни!

Термоперенесення зображень передбачає передрук картинки під високим тиском і температурою. Виготовлені шовкотрафарети передають усі відтінки малюнка, допомагаючи створювати справді якісні принти. За допомогою преса картинка надійно закріплюється на тканині та залишається на ній надовго.

Готові вироби не бояться інтенсивного носіння, численних прань та прасування. Вони не вицвітають на сонці, не втрачають яскравості під впливом водопровідної води. Прикрасити таким методом можна спецодяг, уніформу та предмети особистого гардеробу. Виберіть модель футболки, подумайте - де хочете побачити картинку - на спині або в грудях. Ми допоможемо вам стати власником ексклюзивної речі для себе чи на подарунок!

4.5
Google
Customer Reviews