Футболки у Рівному

Футболки на замовлення у Рівному: прикрасьте одяг оригінальним принтом.

Велика кількість однотипного одягу не дозволяє створити оригінальний образ. Пропонуємо недороге рішення – прикрасьте футболку ексклюзивним принтом! Друк на футболках у Рівному виробляє компанія MaikaSoft. Ми виконаємо будь-яке замовлення – термоперенесення логотипу, фотографії, написи, прикольні картинки. Виберіть футболку відповідного розміру та кольору, підберіть малюнок для нанесення на тканину, визначте, де зображення виглядатиме найвигідніше – на спині, грудях, рукавах.

Для того, щоб зробити замовлення на розміщення напису або картинки на футболці, надішліть нам макет зображення. Зробити це можна через сервіс сайту, завантаживши файл безпосередньо на сторінки інтернет-магазину, або ж надіславши нам ескіз по email.

Як виготовляються футболки з написом на замовлення в Рівному? Ми використовуємо спеціальну програму термоперенесення із застосуванням високого тиску та температури. За допомогою преса малюнок з паперу чи плівки переноситься на тканину (футболку, реглан, майку чи інший текстильний виріб). Кожен етап роботи проводиться під суворим контролем наших працівників. Ви будете задоволені результатом!

Готові вироби:

·          Не втрачають привабливості в режимі інтенсивного носіння;

·          Не зношуються при частих праннях і прасуванні;

·          Зберігають яскравість і високу якість під дією сонячних променів та водопровідної води.

Замовте виготовлення оригінальної футболки у Рівному. Вона стане чудовим подарунком другу чи подрузі, сподобається дітям. Такий одяг з нанесеним логотипом або назвою компанії допоможе створити єдиний стиль для співробітників компанії, зробити спецодяг відомим.

4.5
Google
Customer Reviews