Футболки в Одесі

Футболки на замовлення в Одесі: одяг з яскравим дизайном

З першими променями весняного сонця гардероб кожного українця зазнає змін. На зміну об'ємним светрам приходять яскраві стильні футболки. Зробіть свій образ неординарним, доповнивши асортименти повсякденного одягу оригінальними футболками з написом. Друк на футболках в Одесі здійснює компанія MaikaSoft. Ми наносимо на текстиль принти будь-якої складності – фотографії, написи, картинки, логотипи.

Процедура друку проводиться за допомогою впливу на тканину та фарби тиску термопресу. Таке термоперенесення зображення з паперу (або спеціальної плівки), на якому нанесено ескіз картинки, дає можливість створити принт з високою фотоякістю. Глибока пропечатка дозволяє зробити готове зображення стійким до зносу, частим пранням, інтенсивному носінню. Будьте певні – ваша нова футболка збереже оригінальне оформлення надовго!

 

Хто купує футболки із написом на замовлення? Варіантів кілька:

  •  керівники компаній створення єдиного стилю співробітників;
  •  керівництво фірм для брендування спецодягу;
  •  любителі модних ексклюзивних образів у повсякденному житті;
  •  друзі, які хочуть зробити нестандартний подарунок близьким та рідним.

Виготовлення футболок з написом провадиться на замовлення з доставкою в Одесі. Надішліть нам макет картинки або скористайтеся зручною програмою на сайті для відправлення файлів. Ми готові нанести на одяг картинку в будь-якому форматі, розмірі, кольорі. Зробіть свій новий образ ексклюзивним та неповторним! Ми врахуємо всі деталі, щоб ваша футболка стала улюбленою річчю в гардеробі!

4.5
Google
Customer Reviews