Комп'ютерна вишивка

Пропонуємо послугу машинної вишивки. Перед запуском замовлення на роботу затверджуємо макет, логотип. Асортимент ниток дозволяє підібрати практично будь-яку колірну гаму брендування малюнка.

Тираж виробів на вишивку починається з 20 одиниць на одне зображення, в одному розмірі та кольорі. Максимальний розмір вишивки у крої 40 см по периметру квадрата, 35 см – на готовому одязі. Також пропонуємо 3d об'ємну вишивку на кепках. Для макету на вишивку потрібен малюнок у кривих у програмі Corel Draw. Досвід та кількість замовлень, виконаних за допомогою комп'ютерної вишивки, дозволяє нам впевнено виконувати нові роботи..


Використовуючи вишивку виробники одягу створюють справжні витвори мистецтва. Красиві унікальні малюнки, написи можуть бути виконані в будь-яких кольорах, розміщені в будь-якій області текстильного виробу. Вишивання дає можливість прикрасити футболки та реглани, майки та світшоти, сорочки, кепки та бейсболки, сумки, скатертини, штори та інший текстиль. Використовуючи цей метод нанесення зображень на тканину, створюють довговічні шеврони на формі, брендують спецодяг. Недорога комп'ютерна вишивка сьогодні доступна у всіх містах України, серед яких і Київ.


Машинна вишивка на одязі в Києві доступна на замовлення

икористання сучасних технологій та обладнання для вишивки на одязі та домашньому текстилі дає можливість суттєво скоротити часові витрати на виробництво виробів. До того ж, машинна вишивка на одязі має цілу низку незаперечних переваг:

  • довговічність – такі малюнки зберігаються у первозданному вигляді дуже довго;
  • міцність і зносостійкість – ми використовуємо нитки, не схильні до швидкого зносу;
  • стійкість до зовнішнього впливу – прання, віджимання, прасування, частої експлуатації.


Комп'ютерна вишивка на одязі: недорого та оперативно

Перед початком роботи над нанесенням малюнка наш співробітник уточнить всі нюанси, створить повний макет картинки, при необхідності - відкоригує ескіз, що є у замовника. Готовий дизайн буде перенесено на тканину за допомогою спеціальної машини для вишивання. Комп'ютерне забезпечення передбачає внесення таких даних як кількість і щільність стібків, колір та тип ниток. Тільки після цього машина почне вишивати, дотримуючись всіх побажань розробників. Обслуговування такого процесу не потребує великих трудовитрат від людини, а лягає на плечі автоматизованої машини, що дозволить покращити якість виробів із вишивкою..


Які картинки можуть бути вишиті на замовлення?

Після ретельного малювання ми готові вишити різні написи та логотипи, прапори, нашивки для спецодягу та уніформи, а також картинки для одягу, призначеного для подарунку як сувеніру друзям. Це можуть бути модні троянди чи птахи, стильні абревіатури, зображення національної символіки, символів східних культур та інші картинки на ваш смак.Выполнение комп'ютерної вишивки крім відмінної ціни виділяється і оперативними термінами. Ми використовуємо інноваційні технології, найкращі матеріали та обладнання для того, щоб ваше замовлення було готове найближчим часом. Доставка готової продукції можлива на всій території України. Для замовлення зверніться до менеджера компанії або залиште заявку в онлайн режимі.

Ми готові реалізувати ваші найоригінальніші ідеї! Продукція виготовляється в одиничних екземплярах та оптом.


4.5
Google
Customer Reviews