Сольвентний друк: стійкі принти на текстилі

Сольвентний друк - один із підвидів флексодруку. Перевага сольвентного друку у необмеженості підбору кольору. Також можна робити замовлення від 1 одиниці.

На носій наноситься зображення еко-сольвентним чорнилом, після за допомогою плоттера відокремлюється непотрібне тло. Носій переноситься на верхній шар тканини під тиском 350кг та температурою 180⁰С.

Готова картинка не змивається під дощем, не вицвітає на сонці, не втрачає цілісності структури у процесі інтенсивної експлуатації. Одна з переваг сольвентного друку, в тому, що для неї підходять як растрові, так і векторні малюнки.

Сольвентний друк – потрібний метод нанесення зображень на текстилі. При виробництві поліграфії сольвентні чорнила та технологію використовують нерідко.

Сольвентний друк на поверхні тканини має найважливішу перевагу – довговічність готового малюнка. Такий результат досягається шляхом використання спеціального чорнила, здатного наглухо закріпитися на носії.


Сольвентний друк передбачає використання спеціального обладнання та барвників, у складі яких – парафін та вуглеводні. Такі еко-барвники безпечні і для людини, і для навколишнього середовища. Наша компанія має все необхідне оснащення та витратні матеріали для оперативного створення якісного декору на текстилі.Друк методом сольвентного друку дозволяє створювати зображення високої якості. Пігменти надійно утримуються у верхньому шарі носія, малюнок чудово виглядає як поблизу, так і здалеку.

Як основу під сольвентний друк використовують не тільки тканину. Такий метод працює і у разі потреби нанесення інформації на банера.


Переваги друку сольвентами


Серед незаперечних переваг цього методу нанесення принтів – прийнятні ціни на швидкий сольвентний друк, а також:

· Висока якість готової продукції;

· Стійкість до впливу вологи та ультрафіолету;

· Малюнок не обсипається і не тріскається з часом;

· технологія підходить для будь-яких типів рекламоносіїв.

Серед особливостей технології сольвентного друку – необхідність верхнього шару матеріалу носія. Сам процес друку схожий зі струменевим способом. Але при цьому фарбник розчиняє верхній шар матеріалу і носій проникає у верхню структуру тканини.

Після нанесення зображення не потрібне просушування виробу, повна відсутність специфічного запаху. Такі малюнки не вимагають додаткового покриття. Вони надійні й довговічні самі по собі.
Сольвентний друк на тканині: замовте послугу за найкращою ціною в Україні


Якісний сольвентний друк виконується у Києві майстрами компанії MaikaSoft. Наші клієнти – великі корпоративні та приватні замовники, які прагнуть придбати професійну поліграфічну продукцію за невисокою вартістю. Ми працюємо з готовими макетами та надаємо послуги дизайнера, виготовляємо принти у будь-якому стилі та кольоровому оформленні. Шукайте найкращі ціни на виготовлення сольвентного друку в Україні? Ми чекаємо на ваші замовлення!


4.5
Google
Customer Reviews